stypendiumJolanta Płochocka z IV Liceum Ogólnokształcącego znalazła się w gronie najlepszych uczniów z terenu działania ostrołęckiej delegatury Kuratorium Oświaty. Podczas uroczystej gali Mazowiecka Wicekurator Oświaty Dorota Skrzypek w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyła akty przyznania stypendiów. „Dzisiejsze święto to wasz niebywały sukces, jestem przekonana, że będziecie z niego czerpali. Wasz kapitał to ciężka praca i talent. Niech Stypendium Prezesa Rady Ministrów będzie dla was motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań” - mówiła. Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują "najlepsi z najlepszych" – uczniowie muszą się wykazać najlepszymi wynikami nauczania w swojej szkole albo wybitnymi osiągnięciami w co najmniej jednej dziedzinie i dobrymi w pozostałych.

Gorąco gratulujemy Joli i życzymy dalszych sukcesów!