konkJulia Skibowska najlepsza w Etapie Rejonowym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża!

Olimpiada to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. Celem Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia.
Nasza uczennica, Julia Skibowska z klasy II TUF, okazała się najlepsza w etapie rejonowym, co dało jej przepustkę do udziału w etapie okręgowym (dalej jest już tylko finał!). Serdecznie gratulujemy również Karolinie Piekarskiej z klasy I LPg, która zajęła II miejsce!
Gratulujemy gorąco dziewczynom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszych szkół.