mazowsze

I Technikum Poligraficzno – Usługowe realizuje projekt „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Biorą w nim udział trzy uczennice z klas fryzjerskich: Klaudia Jagielska, Aldona Gołdys i Magdalena Madyda. Celem projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” jest rozwijanie zdolności oraz motywacji do dalszego rozwoju zawodowego uczniów szkół zawodowych z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez udzielenie wsparcia finansowego (stypendiów). Otrzymane wsparcie uczennice będą mogły przeznaczyć m.in. na zakup literatury fachowej, udział w dodatkowych zajęciach pozaszkolnych, kursach językowych, konferencjach, seminariach, warsztatach, a także na zakup pomocy dydaktycznych i sprzętu (komputery, oprogramowanie, aparat fotograficzny, kamera).