rr2 września 2019 roku w szkołach prowadzonych przez ZDZ CK w Wyszkowie - I Technikum Poligraficzno-Usługowym i IV Liceum Ogólnokształcącym - odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Prowadzący uroczystość, Zuzanna Woźniak i Krystian Załoga, pożegnali wakacje i po dwumiesięcznej przerwie przywitali Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców i swoich kolegów. Dyrektor Agata Rydzewska oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny i skierowała ciepłe słowa do młodzieży, życząc dobrych wyników w nauce i zachęcając do rozwijania swoich zainteresowań oraz zdobywania nowej wiedzy. Szczególnie ciepło zostali powitani nauczyciele, którzy w tym roku rozpoczęli współpracę z naszą placówką oraz uczniowie klas pierwszych. Na naszej uroczystości obecna była też pani Joanna Krzyżaniak z firmy Quad/Graphics, która wręczyła nagrodę finansową dla Karoliny Król - absolwentki z najwyższym wynikiem maturalnym z języka angielskiego. Po uroczystym rozpoczęciu uśmiechnięci i wypoczęci uczniowie udali się na pierwsze spotkania z wychowawcami.