zakWielkie wzruszenia, podsumowania i wspomnienia –

Uroczystość pożegnania absolwentów w I TP-U i IV LO  w Wyszkowie

28 kwietnia 2017 roku na pewno na długo pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów – uczniów klas technicznych i licealnych. Po kilku wspólnych latach przyszedł czas rozstania. Z tej okazji uczniowie młodszych klas przygotowali dla swoich starszych kolegów zakończenie roku. W uroczystości, którą poprowadzili Wioleta Dyga i Jakub Leszczyński, uczestniczyli uczniowie, przedstawiciele Rodziców, Dyrektor Szkół Ponadgimnazjalnych Agata Rydzewska, Dyrektor ZDZ CK w Wyszkowie Dariusz Glinka, Grono Pedagogiczne i ks. kanonik Roman Karaś – proboszcz parafii Św. Wojciecha w Wyszkowie. Jak zawsze podczas uroczystego zakończenia zostały nagrodzone osoby, które wyróżniały się na różnych polach.

Finansową Nagrodą Dyrektora szkoły zostały wyróżnione dwie osoby: Sylwia Zyskowska z klasy IV TUF i Maksymilian Lewandowski z klasy IV TOR, który za drugie półrocze roku szkolnego 2016/2017 uzyskał imponująca średnią 5.0. Po wielu ciepłych słowach i szczerych życzeniach przyszła pora na nagrodzenie uczniów, którzy mogą pochwalić się dobrymi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem. Dyplomy i nagrody książkowe trafiły do następujących osób:  klasa IV TUF: Angelika Szczęsna, Milena Lenkiewicz, Anna Grześkiewicz, Marta Rogulska, Natalia Szczerba, Ewa Borkowska i Wiktoria Dobosz. Klasa IV TOR: Anita Sulej i Maksymilian Lewandowski. Klasa III LO: Natalia Przewłocka, Kinga Michalak, Anna Tarnowska, Anna Biernacka, Jonasz Kosowski. Tradycyjnie już zostały docenione osoby, które mogą poszczycić się 100 % frekwencją. W tym roku dwoje uczniów nie opuściło ani jednej szkolnej godziny, za co zostali nagrodzeni kartami podarunkowymi i dyplomami. Był to Maksymilian Lewandowski z klasy IV TOR i Sylwia Szczesna z klasy III LO. Za osiągnięcia sportowe została doceniona Iza Zdunek z klasy III LO. Za działalność na rzecz szkoły pamiątkowymi statuetkami zostali nagrodzeni: Jonasz Kosowski z klasy III LO, Maksymilian Lewandowski z klasy IV TOR i liczna reprezentacja uczniów z klasy IV TUF: Marta Rogulska, Michał Woźniak, Sylwia Konarzewska, Natalia Szczerba i Ewa Borkowska.

Następnie miłe słowa do maturzystów skierowała Pani Dyrektor, która życzyła sukcesów na egzaminach maturalnych i powodzenia w życiu osobistym i zawodowym. Uroczystego błogosławieństwa dokonał ksiądz Roman Karaś a przedstawiciel Rodziców podziękował Dyrekcji i Nauczycielom za włożony trud i okazane młodzieży serce. W końcu naszedł upragniony dla każdego ucznia moment. Wychowawcy klas – Joanna Lewandowska, Ewelina Jasińska i Anna Król wręczyli absolwentom świadectwa, a przedstawiciele klas trzecich  przekazali  pamiątkowe zdjęcia. Niejednemu z gości z pewnością zakręciła się łza w oku... Pamiętajmy jednak, że to wcale nie koniec, a początek nowego etapu w życiu nowych absolwentów I Technikum Poligraficzno-Usługowego w Wyszkowie i IV Liceum Ogólnokształcącego. Przecież „kiedy myślimy, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”.

| Zapraszamy do fotogalerii |

Studniówka 2015