zak17Po długich i wyczerpujących 10 miesiącach intensywnej pracy nadszedł czas na podsumowania. Uczniowie szkół ZDZ CK w Wyszkowie – I TP-U i IV LO zgromadzili się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017, którą poprowadzili Weronika Kopania i Mateusz Bek z klasy I LO. Na początku pani dyrektor Agata Rydzewska podziękowała nauczycielom za ich całoroczną pracę i podsumowała projekty, które szkoła realizowała w tym roku, a uczniom życzyła bezpiecznych i spokojnych wakacji. Pani Dyrektor wręczyła też finansowe Nagrody Dyrektora Szkoły dla uczennic, które uzyskały najwyższą średnią (ponad 5.0!) i wykazały się szczególną aktywnością, były to: Wioletta Dyga z klasy II LP, Anna Dudek z klasy II TUF i Karolina Król z klasy II TUF.

W kolejnej części uroczystości podsumowano osiągnięcia uczniów, wręczono dyplomy i nagrody, nie tylko za najwyższe wyniki edukacyjne ale także za działalność na rzecz szkoły, za osiągnięcia sportowe i za 100% frekwencję. Po rozdaniu nagród głos zabrali przedstawiciele uczniów, którzy podziękowali nauczycielom za ich pracę i zaangażowanie, za cierpliwość i za to, że zawsze byli dla uczniów wsparciem. Uśmiechnięci uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal po odbiór upragnionych świadectw.
Gratulujemy nagrodzonym i życzymy wszystkim słonecznych, udanych i beztroskich wakacji!

| Zapraszamy do fotogalerii |

Studniówka 2015