Szanowni Państwo!

sanitarnyZapraszamy  na salon wystawowy  firmy GROHE

W związku z wypracowanym przez Związek ZDZ partnerstwem oraz rozpoczynającą się, wielowymiarową współpracą z niemiecką firmą GROHE, proponujemy Państwu udział w pilotażowym wydarzeniu, realizowanym w oparciu o infrastrukturę Zakładów Doskonalenia Zawodowego – prezentacji mobilnego laboratorium szkoleniowego firmy GROHE.  Osobą wskazaną przez ZDZ do kontaktów z Grohe  w sprawach technicznych jest Pan Dyrektor  ZDZ Centrum Kształcenia Dariusz Glinka.

Showroom pełen innowacyjnych produktów firmy  Grohe Plumber School Truck odbędzie się 04.04.2022 roku.

Na pokładzie Grohe Plumber School Truck mamy możliwość przeprowadzenia zajęć teoretycznych  i praktycznych na temat nowoczesnych rozwiązań sanitarnych  w instalacjach.

Zachęcamy  młodzież wraz z wychowawcami do wzięcia udziału w tym innowacyjnym wydarzeniu.