„PIĘKNA I ECO NA WIOSNĘ”

Coroczna rywalizacja fryzjerska zyskała miano konkursu międzynarodowego, na który stawiły się reprezentacje uczniów ze świata „mistrzów grzebienia”. Wszystkie projekty były autorskim pomysłem i wykonane z ogromną precyzją. Nakład talentów i umiejętności unaoczniły, jak zdolną  mamy młodzież. Cierpliwe modelki wytrzymywały nie tylko działania fryzjerów, ale także wszelkie czynności związane z precyzyjnym makijażem. Dopełnieniem wizerunku prezentowanej modelki były stylizacje zgodne z  zamysłem fryzjera. Przedstawione propozycje, będące kombinacją fryzury, makijażu i kreacji modowej były na bardzo wysokim poziomie.

Komisja konkursowa z powodu wysokiego poziomu wykonanych fryzur, miała wyjątkowo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców. Każda praca zasługiwała na pochwałę i uwagę. Po długich obradach ustalono następujący werdykt.

I miejsce – Sandra Kołodziejczyk wraz z modelką Kingą Kołodziejczyk (III TFg);

II miejsce – Anna Wróbel wraz z modelką Katarzyną Sokół (I TUF);

III miejsce – Ariana Krasnoshon wraz z modelką Valeriią Bushuierą (I TUF);

Wyróżnienie – Marcelina Kopycińska wraz z modelką Julią Srebrnik (I TUF).

Nagrody dla zwyciężczyń ufundował ZDZCK Wyszków. Organizatorzy dziękują za docenienie talentu naszej wspaniałej młodzieży, profesjonale przygotowanie i zorganizowanie wspaniałego konkursu Pani instruktor Aldonie Flur.

Pozostali uczestnicy konkursu to:

Sandra Albera, modelka Justyna Laskowska (II TUF),

Karolina Wójcik, modelka Nikola Zawłocka (II TUF, II LO),

Wiktoria Sobotka, modelka Kinga Pietrzak (II TUF, III LOa),

Mateusz Urbaniak, modelka Olga Ślusarczyk (III TFp),

Makijażystką uczestników konkursu była Julia Komor (III TFg).