^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Witamy na stronie

I Technikum Poligraficzno - Usługowego

oraz IV Liceum Ogólnokształcącego

w Wyszkowie

Szkoła z pasją!

Get Adobe Flash player


Szanowni Państwo, drodzy uczniowie! 
Serdecznie zapraszamy na UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 w I Technikum Poligraficzno-Usługowym i IV Liceum Ogólnokształcącym, która odbędzie się 3 września o godzinie 9.00.

zakPo długich i wyczerpujących 10 miesiącach intensywnej pracy nadszedł czas na zakończenie roku szkolnego i podsumowanie tegorocznej pracy. Uczniowie szkół ZDZ CK w Wyszkowie – I TP-U i IV LO zgromadzili się na uroczystości, którą poprowadzili Zuzanna Woźniak i Krystian Załoga z klasy I LO. Na początku Pani Dyrektor Agata Rydzewska podziękowała nauczycielom za ich całoroczną pracę i podsumowała projekty, które szkoła realizowała w tym roku, a uczniom życzyła bezpiecznych i spokojnych wakacji. Pani Dyrektor wręczyła też finansowe Nagrody Dyrektora Szkoły dla uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią (ponad 5.0!) i wykazali się szczególną aktywnością, byli to: Karolina Król z klasy III TUF, Anna Dudek z klasy III TUF, Krystian Kaczmarski z klasy II LO i Weronika Kopania z klasy II LO.W kolejnej części uroczystości podsumowano osiągnięcia uczniów, wręczono dyplomy, nagrody, nie tylko za najwyższe wyniki edukacyjne ale także za działalność na rzecz szkoły, za osiągnięcia sportowe i dla Anny Dudek z klasy III TUF za 100% frekwencję. Po rozdaniu nagród głos zabrali przedstawiciele uczniów, którzy podziękowali nauczycielom za ich pracę i zaangażowanie, za cierpliwość i za to, że zawsze byli dla uczniów wsparciem. Uśmiechnięci uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal po odbiór upragnionych świadectw. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy wszystkim słonecznych, udanych i beztroskich wakacji!

Oto nagrodzeni uczniowie! 

 Osoby z najwyższą średnią, które zdobyły świadectwo z wyróżnieniem:

                  Klasa I LP:

Jolanta Płochocka

                  Klasa I LO:

Kinga Zdziera

Patrycja Wiśniewska

                  Klasa II FP:

Julia Telak

                  Klasa II LO:

Krystian Kaczmarski

Weronika Kopania

                  Klasa III TUF:

Karolina Król

Anna Dudek

Osoby, które otrzymały  nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce:

                  Klasa I LO:

Klaudia Król

Zuzanna Woźniak

                  Klasa II FP:

Aleksandra Nożykowska

                  Klasa II LO:

Monika Szydłowska

Emil Brzeziński

Klaudia Lipińska

Gabriela Małecka

Karolina Stankiewicz

                  Klasa III TUF:

Aldona Gołdys

Lidia Kowalczyk

Natalia Chodyna

Anna Kosiorek

osoby, które otrzymały dyplomy za dobre wyniki w nauce.

                  Klasa I LO:

Wiktoria Jendruczyk

Gabriela Cholewińska

Bartłomiej Dąbkowski

Piotr Kucharczyk

Patryk Składanek

Eliza Zagańczyk

Krystian Załoga

Dominika Roze

                  Klasa I LP:

Marlena Kulesza

Dominika Bartosek

Aleksandra Gospoś

Kasandra Szymańska

                  Klasa I TUF:

Weronika Langiewicz

                  Klasa II FP:

Natalia Manowska

Agnieszka Zalewska

                  Klasa II LO:

Maciej Gajewski

                  Klasa III TUF:

Milena Dyga

Gabriela Kryształowicz

Ewelina Kmiołek

Paulina Gołębiewska

Emil Rogalski

Uczniowie wyróżnieni  za osiągnięcia sportowe:

Zuzanna Wożniak z klasy I LO

Karolina Stankiewicz z klasy II LO

Monika Szydłowska z klasy II LO

Katarzyna Sadolewska z klasy II FP

Julia Madyda z klasy II FP

Agnieszka Pająkowska z klasy I LP

Anita Kołodziejczyk z klasy II FP

Natalia Manowska z klasy II FP

i Ania Kosiorek  z klasy III TUF

ZUZANNA:

Piotr Kucharczyk z klasy I LO

Mateusz Górecki z klasy I LO

Patryk Składanek z klasy I LO

Krystian Turek z klasy I LO

Krystian Kaczmarski z klasy II LO

Emil Rogalski z klasy III TUF

Szymon Oliasz z klasy I TUF

Za działalność na rzecz społeczności szkolnej podziękowania otrzymali:

Bartosz Czubak z klasy I TUF

Kinga Zdziera z klasy I LO

Natalia Wójcik z klasy II FP

Sebastian Pudlis  klasy I LP

Karolina Stankiewicz z klasy II LO

Weronika Kopania z klasy II LO

Aldona Gołdys z klasy III TUF

Karolina Król z klasy III TUF

Milena Dyga z klasy III TUF

Emil Rogalski z klasy III TUF

 

| Fotogaleria |

g1Uczniowie klas policyjnych IV LO po raz kolejny wzięli udział w Dniu Otwartym w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Na odwiedzających jak zawsze czekało wiele atrakcji, m. in. pokaz tresury psów służbowych, pokaz sprawności użytkowej koni służbowych, daktyloskopowanie i ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy, prezentacja jednostek broni, prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez saperów, roboty pirotechniczne czy wykrywacze niewybuchów. Jednak największym zainteresowaniem wśród licznie zgromadzonych gości cieszył się pokaz techniki jazdy motocyklem służbowym zorganizowany przez Zakład Ruchu Drogowego. Wiele osób skorzystało też ze stoiska Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie, które oferowało skorzystanie z symulatora dachowania i zderzeń oraz prezentowało ambulans kryminalistyczny. Do współpracy zostały zaproszone w tym roku różne instytucje, m. in. Zakład Kynologii Policyjnej, Komenda Stołeczna Policji, WOPR Legionowo, Zakład Szkoleń Specjalnych, Biuro Operacji Antyterrorystycznych KGP, Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej w Warszawie oraz 2. Mazowiecki Pułk Saperów w Kazuniu Nowym.
 

1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. W związku z tym przekazujemy Państwu informacje dotyczące programu:

Ulotka

List do szkół

1skkUczniowie naszych szkół w ramach realizowanego projektu „Szkoła kluczowych kompetencji” mają okazję brać udział w profesjonalnych kursach i warsztatach wykorzystujących różne uzdolnienia, prowadzonych przez ludzi, którzy potrafią zarażać pasją Młodzież licznie uczestniczyła w kursach wizażu i stylizacji, stylizacji paznokci, laboratorium fotografii cyfrowej, pedagogice zabawy i konwersacjach z native speakerem. Dzięki tak szerokiej gamie zajęć dodatkowych uczniowie mogą rozwinąć swoje pasje, podnieść poziom wiedzy, a przede wszystkim poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, przez co w przyszłości będą konkurencyjnymi pracownikami na wymagającym rynku. Są to zajęcia, które otwierają drzwi do sukcesu!

 

| Fotogaleria |

spiewali Z okazji uczczenia Święta Konstytucji 3 Maja oraz Stulecia Niepodległości Polski w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej. To muzyczne wyzwanie podjęło wielu uczniów, którzy reprezentowali poszczególne klasy i swoim pięknym śpiewem wprowadzili zgromadzoną publiczność w podniosły nastrój. Poziom konkursu był naprawdę wysoki, dlatego zadanie Komisji Konkursowej nie było łatwe. Jednak po długich i burzliwych obradach Przewodniczący Komisji - ks. Bronisław Godoń - ogłosił werdykt: I miejsce zdobyła klasa I LP, II miejsce - klasa III TUF, III miejsce - klasa I TUF. Nagrody za udział otrzymali przedstawiciele klasy I LO i klasy II FP. Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy!

 

| Fotogaleria |

valenciaDziś, po czterech tygodniach spędzonych w Walencji, nadszedł czas pożegnania… Przed nami ostatnie spotkania z pracodawcami, którzy podczas spotkania podsumowującego bardzo wysoko ocenili nasze umiejętności . Był to dla nas niezapomniany czas – czas intensywnej pracy, ale też poznawania miasta, wspaniałej barwnej kultury i oczywiście nauki języka hiszpańskiego. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy tu mogli wrócić, dlatego mówimy: Do zobaczenia, Walencjo!

| Fotogaleria |

Kierunki kształcenia

I Technikum
Poligraficzno - Usługowe

 

nozyczki

FRYZJER

  

wieszak

MODA

  

teklama

 REKLAMA

 

IV Liceum Ogólnokształcące

 

art

ARTYSTYCZNO-GRAFICZNA

  

fit

FIT DIETETYCZNA

 

pedagogika

PEDAGOGICZNA

 

 policja

POLICJYJNA