bpBartosz Czubak z klasy pierwszej fryzjerskiej z I Technikum Poligraficzno-Usługowego w Wyszkowie stanął na podium w Międzynarodowym Konkursie Fryzjerskim. XIV edycja tego prestiżowego konkursu odbyła się 2 marca w ZDZ w Białej Podlaskiej. W tym roku motywem przewodnim była czerwień, która „rozbudza zmysły, pobudza, inspiruje…”.
Zgodnie z czternastoletnią tradycją organizowana przez bialski ZDZ impreza ma charakter konkursu, którego celem jest wyłonienie najciekawszego pomysłu, profesjonalizmu w wykonaniu oraz promowanie młodych, utalentowanych adeptów sztuki fryzjerskiej. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów – Natalia Wójcik z klasy II FP z modelką Julią Telak z tej samej klasy, Aldona Gołdys z klasy III TUF z modelką NiKolą Surowcow z klasy I TUF oraz Bartosz Czubak z modelką Pauliną Apelską – oboje z klasy I TUF. Nasi uczniowie rywalizowali z 24 uczestnikami z Polski i Białorusi. Musieli wykazać się nie tylko umiejętnościami, ale i ogromną wyobraźnią. Efekty ich pracy były znakomite, co zostało nagrodzone przez jury. Bartosz Czubak stanął na podium, zdobywając III miejsce, natomiast Aldona Gołdys zdobyła nagrodę specjalną – voucher na szkolenie fryzjerskie. Gratulujemy młodym fryzjerom pasji, zaangażowania i pomysłowości i życzymy kolejnych zawodowych sukcesów!