dzpIV Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie uczestniczyło w Gali Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości, która odbyła się w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i otrzymało tytuł „Najaktywniejszej Szkoły 2017 r. w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości".

Swoją obecnością uroczystość uświetnili m.in. prof. dr hab. Elżbieta Mączyńska, poseł na sejm Ewa Tomaszewska, prezes zarządu Młodzież Fundacji Przedsiębiorczości Zbigniew Modzelewski, organizator Andrzej Pierchała oraz Minister Edukacji Anna Zalewska. To właśnie z rąk pani Minister statuetkę odebrała pani Edyta Kasjaniuk – szkolny koordynator Dnia Przedsiębiorczości oraz przedstawicielka uczniów – Karolina Suska.
W 2017 r. w Ogólnopolskim Dniu Przedsiębiorczości wzięło udział 35868 uczniów, 12308 firm i instytucji oraz 630 szkół z całego kraju. Najaktywniejsze szkoły zostały wyróżnione. Dla IV Liceum Ogólnokształcącego w Wyszkowie to zaszczyt znajdować się w gronie najaktywniejszych szkół w Polsce.

Więcej zdjęć