d otwarty5 kwietnia Szkoły ZDZ – I TP-U i IV LO w Wyszkowie otworzyły swoje drzwi dla gimnazjalistów i ich rodziców. Uczniowie, którzy licznie przybyli poznać nasze szkoły, mogli liczyć na wiele atrakcji, m.in.: nasze fryzjerki-stylistki wykonywały badanie włosów i skóry głowy mikrokamerą, przeprowadzały analizę kolorystyczną. Dziewczęta zadbały też, aby gimnazjalistki opuściły szkołę w pięknych fryzurach i delikatnych makijażach. Z kolei w naszym studiu fotograficznym czekali już pasjonaci fotografii, aby wykonać pamiątkowe zdjęcia. Klasy policyjne prezentowały młodszym kolegom musztrę, pokazywały broń i przy pomocy profesjonalnych sprzętów pobierały odciski placów, a liczna grupa uczniów z klas psychologiczno-pedagogicznych umilała na dziedzińcu czas swoim śpiewem i tańcem. Drodzy Gimnazjaliści, dziękujemy, że chcieliście ten dzień spędzić z nami!