tkpolUczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych organizowanym przez Szkołę Policyjną w Pile. Z ponad setki drużyn biorących udział w kwalifikacjach, uczniowie drugiej klasy policyjnej znaleźli się w gronie 25 najlepszych zespołów z całej Polski, walczących o miano najlepszej „Klasy Policyjnej Roku 2018”.

Drużyna w składzie: Mateusz Bek, Krystian Kaczmarski, Weronika Kopania i Karolina Stankiewicz pod kierunkiem st. asp. Marcina Sylwestrzaka miała okazję zaprezentować swoje umiejętności oraz rywalizować z najlepszymi w swojej dziedzinie, zdobywając nowe doświadczenia.
Wśród zadań konkursowych znalazły się takie dyscypliny jak udzielanie pierwszej pomocy, test umiejętności strzeleckich, test sprawności fizycznej na torze przeszkód czy test wiedzy ogólnej.
Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!