spiewali Z okazji uczczenia Święta Konstytucji 3 Maja oraz Stulecia Niepodległości Polski w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej. To muzyczne wyzwanie podjęło wielu uczniów, którzy reprezentowali poszczególne klasy i swoim pięknym śpiewem wprowadzili zgromadzoną publiczność w podniosły nastrój. Poziom konkursu był naprawdę wysoki, dlatego zadanie Komisji Konkursowej nie było łatwe. Jednak po długich i burzliwych obradach Przewodniczący Komisji - ks. Bronisław Godoń - ogłosił werdykt: I miejsce zdobyła klasa I LP, II miejsce - klasa III TUF, III miejsce - klasa I TUF. Nagrody za udział otrzymali przedstawiciele klasy I LO i klasy II FP. Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy!