1skkUczniowie naszych szkół w ramach realizowanego projektu „Szkoła kluczowych kompetencji” mają okazję brać udział w profesjonalnych kursach i warsztatach wykorzystujących różne uzdolnienia, prowadzonych przez ludzi, którzy potrafią zarażać pasją Młodzież licznie uczestniczyła w kursach wizażu i stylizacji, stylizacji paznokci, laboratorium fotografii cyfrowej, pedagogice zabawy i konwersacjach z native speakerem. Dzięki tak szerokiej gamie zajęć dodatkowych uczniowie mogą rozwinąć swoje pasje, podnieść poziom wiedzy, a przede wszystkim poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, przez co w przyszłości będą konkurencyjnymi pracownikami na wymagającym rynku. Są to zajęcia, które otwierają drzwi do sukcesu!