rr3 września 2018 roku o godzinie 9.00 w szkołach prowadzonych przez ZDZ CK w Wyszkowie - I Technikum Poligraficzno-Usługowym i IV Liceum Ogólnokształcącym - odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Prowadzący uroczystość, Zuzanna Woźniak i Krystian Kaczmarski, pożegnali wakacje i po dwumiesięcznej przerwie przywitali Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, Rodziców i swoich kolegów. Dyrektor Agata Rydzewska oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny i skierowała ciepłe słowa do młodzieży, życząc dobrych wyników w nauce i zachęcając do rozwijania swoich zainteresowań oraz zdobywania nowej wiedzy. Szczególnie ciepło zostali powitani nauczyciele, którzy w tym roku rozpoczęli współpracę z naszą placówką oraz uczniowie klas pierwszych. Na naszej uroczystości obecny był też pan Tomasz Kędziora - Wiceprezes Zarządu firmy Quad/Graphics, który wręczył nagrodę finansową dla Angeliki Turek - absolwentki z najwyższym wynikiem maturalnym z jezyka angielskiego. Po uroczystym rozpoczęciu uśmiechnięci i wypoczęci uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami, by odpisać plan na pierwszy dzień nauki.