^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Witamy na stronie

I Technikum Poligraficzno - Usługowego

oraz IV Liceum Ogólnokształcącego

w Wyszkowie

Szkoła z pasją!

Get Adobe Flash player

ookmPonad 20 szkół, 50 drużyn i 450 uczestników – uczniów klas mundurowych z całej Polski – wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Klas Mundurowych w grach zespołowych – „Patriotyzm a sport”, której organizatorem było m. in. Ministerstwo Obrony Narodowej. Turniej odbył się na terenie Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. W tym gronie nie mogło zabraknąć uczniów IV LO, którzy w mundurach reprezentowali naszą szkołę. Pokazali oni niezwykłą wolę walki i hart ducha. Naszym uczniom gratulujemy dzielnej postawy na boisku i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

 

| Fotogaleria |

Kierunki kształcenia

I Technikum
Poligraficzno - Usługowe

 

nozyczki

FRYZJER

  

wieszak

MODA

  

teklama

 REKLAMA

 

IV Liceum Ogólnokształcące

 

art

ARTYSTYCZNO-GRAFICZNA

  

fit

FIT DIETETYCZNA

 

pedagogika

PEDAGOGICZNA

 

 policja

POLICJYJNA