paznokcie111Uczennice klasy pierwszej fryzjerskiej wzięły udział w kursie stylizacji paznokci, który został przygotowany z myślą o osobach pragnących profesjonalnie i od podstaw przygotować się do zawodu stylisty paznokci. Szkolenie wyczerpująco omawiało kwestie teoretyczne oraz w praktyczny sposób uczyło zagadnień wymaganych w pracy zawodowej stylisty paznokci. Dziewczęta poznały zasady dezynfekcji i sterylizacji paznokci, poznały preparaty wykorzystywane przy manicure hybrydowym, dowiedziały się, jak poprawnie malować i zdobić paznokcie. Kurs dał pełną swobodę posługiwania się wszystkimi preparatami kosmetycznymi, zapoznał również adeptów z nowościami pojawiającymi się na rynku. Wszystkie uczestniczki ukończyły kurs, który został potwierdzony certyfikatem zgodnie z rozporządzeniem MEN.