stypendiumKarolina Król z I Technikum Poligraficzno-Usługowego i Krystian Kaczmarski z IV Liceum Ogólnokształcącego znaleźli się w gronie najlepszych uczniów z terenu działania ostrołęckiej delegatury kuratorium oświaty. Podczas uroczystej gali pani Aurelia Michałowska – mazowiecki kurator oświaty – w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyła akty przyznania stypendiów. „Odnieśliście sukces, bo ciężko pracujecie - mówiła. - Jest to również sukces osób, które wam towarzyszą, przede wszystkim rodziców, ale też wychowawców, dyrektorów, nauczycieli. Są z was dumni. Ja jestem z was dumna!”. Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymują "najlepsi z najlepszych" – uczniowie muszą się wykazać najlepszymi wynikami nauczania w swojej szkole albo wybitnymi osiągnięciami w co najmniej jednej dziedzinie i dobrymi w pozostałych.

Gorąco gratulujemy Karolinie i Krystianowi! My też jesteśmy z Was dumn