bnZgodnie ze szkolną tradycją ostatniego dnia nauki przed przerwą świąteczną spotkaliśmy się wszyscy razem – uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, aby złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem.

Jednak najpierw odbył się konkurs kolęd, w którym wzięli udział uczniowie wszystkich klas, wyśpiewując najpiękniejsze świąteczne melodie. Gościnnie wystąpił też zespół złożony z nauczycieli, którzy byli jednak poza konkurencją. Konkurs był świetną okazją do przypomnienia sobie tych tradycyjnych, najstarszych kolęd ale też do poznania nowych pastorałek. Na podium stanęli uczniowie klasy IV TUF, II TUF i II LP, ale gratulacje należą się wszystkim wspaniałym wykonawcom! Po części oficjalnej wszystkie klasy udały się na spotkania wigilijne z wychowawcami, aby w miłej atmosferze spędzić ten ostatni dzień szkolny przed przerwą świąteczną. Już dziś mogliśmy poczuć atmosferę tych pięknych Świąt, które zbliżają do siebie wszystkich ludzi.