^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Witamy na stronie

I Technikum Poligraficzno - Usługowego

oraz IV Liceum Ogólnokształcącego

w Wyszkowie

Szkoła z pasją!

Get Adobe Flash player

dotwartyJak co roku Szkoły ZDZ – I TP-U i IV LO w Wyszkowie otworzyły swoje drzwi dla licznie przybyłych gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych i ich rodziców, którzy mogli liczyć na wiele atrakcji. Nasze szkolne fryzjerki w trzech pracowniach pokazywały swoje zdolności fryzjerskie i kosmetyczne, w studiu fotograficznym czekali pasjonaci fotografii, aby wykonać pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie klas policyjnych opowiadali o swoich dodatkowych zajęciach i prowadzili warsztaty z daktyloskopii, czyli przy pomocy profesjonalnych sprzętów pobierali odciski placów. Z kolei grupa uczniów z klas psychologiczno-pedagogicznych zachęcała do wspólnych zabaw, które poznają na zajęciach pedagogiki zabawy. 
Cieszymy się, że chętnie braliście udział w przygotowanych zajęciach i przyszliście poznać nasze szkoły. Mamy nadzieję, że niebawem wstąpicie w szeregi uczniów Szkół ZDZ w Wyszkowie.

 

| Fotogaleria |

Kierunki kształcenia

I Technikum
Poligraficzno - Usługowe

 

nozyczki

FRYZJER

  

wieszak

MODA

  

teklama

 REKLAMA

 

IV Liceum Ogólnokształcące

 

art

ARTYSTYCZNO-GRAFICZNA

  

fit

FIT DIETETYCZNA

 

pedagogika

PEDAGOGICZNA

 

 policja

POLICJYJNA