pnUdział w Międzynarodowym Konkursie Historycznym PATRIA NOSTRA
Uczniowie klasy II liceum – Patryk Składanek, Mateusz Górecki i Piotr Kucharczyk wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Historycznym PATRIA NOSTRA, którego celem jest propagowanie wiedzy o historii Polski, krzewienie patriotyzmu, etyki chrześcijańskiej, budowa poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu 30-sekundowego filmu lub animacji komputerowej, dotyczącej ważnego wydarzenia z historii Polski. W Gali Finałowej IV edycji konkursu, która odbyła się w Centrum olimpijskim w Warszawie, wzięli udział uczniowie z Mazowsza oraz młodzież polska i polonijna z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, państw Unii Europejskiej i USA. W tym zaszczytnym gronie znaleźli się uczniowie z IV LO, którym serdecznie gratulujemy!

| Fotogaleria|