^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Witamy na stronie

I Technikum Poligraficzno - Usługowego

oraz IV Liceum Ogólnokształcącego

w Wyszkowie

Szkoła z pasją!

Get Adobe Flash player

Kadra Pedagogiczna
I Technikum Poligraficzno-Usługowego / IV Liceum Ogólnokształcącego 
w Wyszkowie

 

 

Język polski:                                                                               

Joanna Lewandowska (jlewandowska@szkolyzdz.edu.

Marzanna Siemienowska

Krystyna Skalik


Język angielski:                                                                         

Karolina Ziółkowska (kziolkowska@szkolyzdz.edu.pl)                                           

Anna Król (akrol@szkolyzdz.edu.pl)

Krzysztof Gawroński
 

Język niemiecki:

Krzysztof Gawroński

Język rosyjski:

Krystyna Skalik
 

Historia:                                                                                        

Edyta Kasjaniuk (ekasjaniuk@szkolyzdz.edu.pl)                                                 

Krzysztof Gawroński
 

Historia i społeczeństwo:                                                        

Edyta Kasjaniuk (ekasjaniuk@szkolyzdz.edu.pl) 
                                                    

Biologia:                                                                                        

Izabela Depta (idepta@szkolyzdz.edu.pl)
Emilia Zalewska
                                                                             

 

Chemia:                                                                            

Izabela Depta (idepta@szkolyzdz.edu.pl)
Emilia Zalewska                       

 

Przedmioty informatyczne:                               :

Agata Rydzewska

Wojciech Pawłowski (wpawlowski@szkolyzdz.edu.pl)                                                                  


Podstawy przedsiębiorczości:                                               

Edyta Kasjaniuk (ekasjaniuk@szkolyzdz.edu.pl)

Agata Rydzewska                                                                        


Przedmioty prawne:                                                                             

Urszula Nowak-Martyna (umartynanowak@szkolyzdz.edu.pl)
 

Matematyka:

Ewelina Jasińska (ejasinska@szkolyzdz.edu.pl)


Fizyka z astronomią:

Wojciech Pawłowski


Geografia:

Gabriela Szczerba (gszczerba@szkolyzdz.edu.pl)


Wiedza o kulturze:

Joanna Lewandowska (jlewandowska@szkolyzdz.edu.pl)

Anna Król

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Karol Wołynko

Grzegorz Siemienowski


Wychowanie fizyczne:

Karol Wołynko

Grzegorz Siemienowski


Religia:

Ks. Bronisław Godoń


Przedmioty graficzne: 

Agata Rydzewska

Wojciech Pawłowski (wpawlowski@szkolyzdz.edu.pl)
Agnieszka Motyka


Instruktorzy praktycznej nauki zawodu - Technik usług fryzjerskich

Małgorzata Napiórkowska (mnapiorkowska@szkolyzdz.edu.pl)

Kinga Bralewska


Przedmioty zawodowe - Technik usług fryzjerskich:

Urszula Nowak - Martyna (umartynanowak@szkolyzdz.edu.pl)