Komisji Edukacji Narodowej 2,
07-200 Wyszków

(29) 742-42-54
if@szkolyzdz.edu.pl

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

„Jesteś jedyną osobą, która może wykorzystać Twój potencjał” – takie hasło przyświecało dzisiejszemu zakończeniu roku szkolnego 2021\2022 w I Technikum Poligraficzno-Usługowym i IV Liceum Ogólnokształcącym w Wyszkowie. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być wszyscy razem i przywitać wakacje. Dzisiejszy koniec obfitował w wiele nagród, wzruszeń i podziękowań. Wszyscy uczyliśmy się od siebie nawzajem. Wspólnie pokonywaliśmy problemy, wspierając się. Gratulujemy ukończenia kolejnego etapu, zwłaszcza tym, którzy z wysokimi wynikami zakończyli ten roku. Uczniowie, którzy otrzymali średnią 5 lub powyżej:
Katarzynie Kosiorek, Martyna Milczarczyk, Wiktoria Kuchta, Kinga, Kołodziejczyk, Sandra Kołodziejczyk, Dominika Tkaczyk, Kinga Jasińska.
Zostały również rozdane nagrody za pracę na rzecz działalności szkolnej: za 100% frekwencję, osiągnięcia sportowe, uczestnictwo w konkursach fryzjerskich, za aktywne uczestnictwo w życiu szkolnym. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
Z całego serca życzymy naszym Uczniom bezpiecznych i pełnych przygód wakacji. Pracownikom ZDZ dziękujemy za miniony rok. Do zobaczenia za dwa miesiące!